Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Nettdom Nieruchomości

3 Maja 5 lok 3 Błonie

Mapa

609 699...

609 699 247

22 725 01 22

690 522 167

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkaniowe

O nas

Serdecznie witamy na stronie agencji Nettdom Nieruchomości z siedzibą w Błoniu.

Służymy Państwu pomocą w wynajmie i sprzedaży działek,domów,mieszkań i obiektów komercyjnych.

Działamy na rynku od 2009r budując szeroką bazę klientów poszukujących nieruchomości jak i sprzedających.Dzięki temu gwarantujemy skojarzenie stron transakcji zapewniając jej szybką realizację.
Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych takich jak: spacery wirtualne 3d,reklama na Facebooku,video marketing w ten sposób przedstawiane oferty nieruchomości są bardzo atrakcyjne dla ich nowych nabywców a do transakcji za pośrednictwem agencji nieruchomości Nettdom dochodzi częściej niż konkurencyjnych biur.
Posiadamy ofertę sprzedażową prawie 700 deweloperów na terenie całego kraju i to sprawia że zawsze dopasujemy ofertę z rynku pierwotnego do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dysponujemy produktami finansowymi 30 banków co powoduje że każy z naszych brokerów jest wstanie dostosować i pomóc klientowi w doborze kredytu hipotecznego potrzebnego do realizacji transakcji.
Agencja nieruchomości Nettdom posiada dwa nowoczesne biura handlowe w Błoniu i Bieniewicach gdzie każdy klient może przyjść zgłosić nieruchomość do sprzedaży,umówić się na prezentację lub sfinalizować umowę przedwstępną.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

63

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Nettdom Nieruchomości

Filtruj

1 650 000 zł156,57 m² 10 538,42 zł/m²

Anna Stodulska

Anna Stodulska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Ta nieruchomość to połączenie nowoczesnej architektury, przestrzeni i kojącej obecności natury. Położona na końcu kameralnej ulicy, bez ruchu...

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł176,86 m² 11 817,26 zł/m²

Anna Stodulska

Anna Stodulska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:346 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka- warszawa Wawer. Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w prestiżowej części Wawra na...

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł96 m² 8 906,25 zł/m²

Marzena Tomaszewska

Marzena Tomaszewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom w zielonej okolicy na zamkniętym terenie | Władysławów k. Książenic Szukasz domu, w którym możesz zamieszkać od razu bez remontów,...

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł31 m² 13 548,39 zł/m²

Marzena Tomaszewska

Marzena Tomaszewska

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone w miejscowości Pruszków. Mieszkanie jest czyste, zadbane, wymaga jedynie...

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

Marzena Tomaszewska

Marzena Tomaszewska

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Bezczynszowe mieszkanie z możliwością podziału na 2 niezależne lokale Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość z ogromnym potencjałem...

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł158 m² 9 936,71 zł/m²

Marzena Tomaszewska

Marzena Tomaszewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Dom jednorodzinny 158 m2 Działka 7600m2 Cisza , zieleń i komfort Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu natury ,...

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 510 m² 278,15 zł/m²

Marzena Tomaszewska

Marzena Tomaszewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1510 m Opypy gmina Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1510m , położona w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 131 m² 140,58 zł/m²

Krzysztof Lenarczyk

Krzysztof Lenarczyk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana dla osób szukających ciszy i spokoju. Lokalizacja: cybulice Małe. Działka: - działka kształtem zbliżona do prostokąta...

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

Krzysztof Lenarczyk

Krzysztof Lenarczyk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w spokojnym miejscu, blisko las i rzeka. Lokalizacja: -Działki w pobliżu Leoncina w cichej spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 413 m² 106,16 zł/m²

Anna Stodulska

Anna Stodulska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1417 m położona w miejscowości Nowe Paski, gmina Teresin. Nieruchomość posiada...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 015 m² 223,33 zł/m²

Anna Stodulska

Anna Stodulska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2015 m , położona w miejscowości Bramki koło Błonia, w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł78,20 m² 6 905,37 zł/m²

Anna Stodulska

Anna Stodulska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78,2 m , położone w doskonałej lokalizacji w Błoniu. Lokal składa się z trzech...

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł991 m² 110,90 zł/m²

Krzysztof Grudek

Krzysztof Grudek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna, ustawna działka budowlana położona w miejscowości Pachy (gmina Biała Rawska) w spokojnej, zielonej okolicy otoczonej...

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł917 m² 370,77 zł/m²

Anna Stodulska

Anna Stodulska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce w sercu natury. Dwie wyjątkowe działki położone bezpośrednio przy granicy Puszczy Kampinoskiej, to doskonała okazja dla miłośników...

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

Krzysztof Lenarczyk

Krzysztof Lenarczyk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu, w którym rano budzi Cię śpiew ptaków, a popołudnia spędzasz na spacerach w otulinie natury? Poznaj wyjątkową ofertę...

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł102 m² 6 250 zł/m²

Marzena Tomaszewska

Marzena Tomaszewska

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Potencjał inwestycyjny w sercu Żyrardowa przestrzeń dla Twojego biznesu Prezentujemy nieruchomość o powierzchni 102 m , która ze względu...

Szczegóły ogłoszenia

293 120 zł1 832 m² 160 zł/m²

Krzysztof Lenarczyk

Krzysztof Lenarczyk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą oraz usługową Lokalizacja: nowe Grochale odległości ok. 25 km do Łomianek 41 km do Warszawa Bielany 11...

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 435 m² 80,14 zł/m²

Krzysztof Lenarczyk

Krzysztof Lenarczyk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dwie działki budowlane w spokojnym miejscu, tereny zielone i rzeka. Lokalizacja: -Działki w pobliżu Leoncina w Nowej Małej Wsi...

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł61,20 m² 9 477,12 zł/m²

Anna Stodulska

Anna Stodulska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na na kameralnym i zamkniętym osiedlu w Pasie gmina Błonie. To idealna propozycja dla osób...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł258 m² 4 457,36 zł/m²

Beata Marchwińska

Beata Marchwińska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 794 m²

Duża działka inwestycyjna 7794 m + dom bliźniaczy 167 m Wawrzyszew | gmina Błonie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca potencjał...

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł36 m² 9 111,11 zł/m²

Beata Marchwińska

Beata Marchwińska

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym codzienne życie jest po prostu wygodne? Takiego, gdzie nie trzeba pokonywać wielu schodów, a szkoła, bazarek,...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 115 m² 178,48 zł/m²

Dawid Marchwiński

Dawid Marchwiński

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, ustawna działka położona w miejscowości Wiejca (gmina Kampinos) miejscu, które łączy ciszę, naturę i komfort życia...

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 493 m² 304,76 zł/m²

Beata Marchwińska

Beata Marchwińska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga.Mamy w tej okolicy kilkanaście działek niepublikowanych w internecie.Zadzwoń po informacje. Dwie działki pod zabudowę jednorodzinną...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł174 m² 6 321,84 zł/m²

Krzysztof Lenarczyk

Krzysztof Lenarczyk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

Dom w okolicy Czosnowa o powierzchni użytkowej 174,1 m2 a całkowitej 340m2 położony na działce 733m2. w stanie deweloperskim. Idealna...

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł110 m² 13 181,82 zł/m²

Marzena Tomaszewska

Marzena Tomaszewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Twój Dom, twoja Przestrzeń. Szukasz miejsca, gdzie nowoczesna technologia spotyka się z sielskim krajobrazem? Biuro Nieruchomości Nettdom z dumą...

Szczegóły ogłoszenia

3 290 zł61 m² 53,93 zł/m²

Piotr Juzala

Piotr Juzala

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis: do wynajęcia bez prowizji przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m na Ursynowie-Natolinie, przy ul. Kazury, obok Górki Kazurki...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł165,50 m² 9 667,67 zł/m²

Anna Stodulska

Anna Stodulska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Bramki koło Błonia idealny dla rodzin oraz osób, które cenią spokój,...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

Dawid Marchwiński

Dawid Marchwiński

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis: przedmiotem wynajmu jest piękne mieszkanie położone na parterze kamienicy w Pruszkowie. Lokal o powierzchni 47m2 jest w pełni...

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł138 m² 10 000 zł/m²

Anna Stodulska

Anna Stodulska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Bramki koło Błonia- twój azyl na 1000 m2...

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł1 200 m² 385 zł/m²

Krzysztof Paska

Krzysztof Paska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych z wydanymi warunkami zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona na osiedlu domów...

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł2 600 m² 330 zł/m²

Krzysztof Paska

Krzysztof Paska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 835 m² 272,48 zł/m²

Beata Marchwińska

Beata Marchwińska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną w sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej Wyobraź sobie poranki, kiedy zamiast miejskiego hałasu słyszysz śpiew...

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 015 m² 165,52 zł/m²

Dawid Marchwiński

Dawid Marchwiński

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną oraz usługową w okolicy Błonia. Lokalizacja: bieniewice, koło błonia. -700m do szkoły; -900m do marketu; -1600m...

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł880 m² 200 zł/m²

Krzysztof Grudek

Krzysztof Grudek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w południowo-wschodniej części Skierniewic. To doskonała propozycja dla osób,...

Szczegóły ogłoszenia

449 875 zł1 525 m² 295 zł/m²

Beata Marchwińska

Beata Marchwińska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uwaga.Mamy w tej okolicy kilkanaście działek niepublikowanych w internecie.Zadzwoń po informacje. Działka dla osób szukających ciszy...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

Krzysztof Lenarczyk

Krzysztof Lenarczyk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana dla osób szukających ciszy i spokoju w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Lokalizacja: - nowe Grochale 4km do centrum...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 332 m² 105,04 zł/m²

Marzena Tomaszewska

Marzena Tomaszewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy -3332m2 , prąd i woda Na sprzedaż duża działka o powierzchni 3332m2 położona w malowniczym miejscu przy...

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł75 m² 4 866,67 zł/m²

Marzena Tomaszewska

Marzena Tomaszewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom 75 m w Jachrance 300 m od Narwi i blisko Zalewu Zegrzyńskiego Wyobraź sobie poranek, w którym w kilka minut spacerem docierasz...

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł1 000 m² 348 zł/m²

Marzena Tomaszewska

Marzena Tomaszewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce blisko natury działka przy Kampinoskim Parku Narodowym. Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, zapach lasu...

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

Krzysztof Lenarczyk

Krzysztof Lenarczyk

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek budowlanych położonych w śród terenów zielonych. Lokalizacja: - badów Górny nieopodal Mszczonowa. Działki: -powierzchnie około...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij